Kategorie
Copywriting

Polska platforma contentwriter.co zrzesza pisarzy z całego świata

Polski produkt wtargnął w globalny rynek content marketingu. Dzięki nowo powstałej platformie contentwriter.co twórcy treści z całego świata mogą za darmo zaprezentować swoje doświadczenie, portfolio i promować swoje usługi.

Contentwriter.co – darmowa platforma dla pisarzy z całego świata

Za tym innowacyjnym projektem stoi polska firma – ContentWriter.pl – która nie tylko udostępnia platformę dla pisarzy, ale również rozwija agencje content marketingu w 46 krajach, takich jak Francja, Hiszpania, a ostatnio również Chiny.

Bartosz Ciesielski – CEO Content Writer
„Pisarze mogą teraz łatwo i efektywnie promować swoje usługi, jednocześnie prezentując swoje doświadczenie i portfolio” – Bartosz Ciesielski, CEO Content Writer.

Contentwriter.co to platforma, która jako pierwsza tworzy globalne możliwości na rynku content marketingu. Jak podaje firma w komunikacie prasowym, pisarze mogą teraz łatwo i efektywnie promować swoje usługi – bez ponoszenia kosztów strony, domeny czy serwera.

Korzyści z platformy odczuwają również firmy, u których przekłada się to na szybki i łatwy dostęp do utalentowanych pisarzy z różnych zakątków świata. Polska firma, która stoi za tym projektem, pokazuje, jak bardzo jesteśmy zaangażowani w rozwój i innowacje w branży content marketingu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *